تازه چه خبر

خوش آمدید به کام به کام

برای دسترسی به همه ویژگی های ما اکنون به ما بپیوندید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعاتی را ایجاد کنید ، به موضوعات موجود پاسخ دهید ، به اعضای دیگر خود اعتبار دهید ، پیام رسان خصوصی خود را دریافت کنید و موارد دیگر. همچنین سریع و کاملا رایگان است ، پس منتظر چه هستید؟

سوالات را بپرسید

سوال های خودتان را در هر زمینه ای بپرسید کارشناسان به شما جواب می دهند

ارتباط با دیگران

با دیگران دوستان می توانید پیام و ارتباط بر قرار کنید

پروفایل

تنظیمات پروفایل شخصی خودتان را انجام دهید

تحویل تیبا هاچ بک از هفته آینده

yasi

ناظم
ناظم
عضویت
24 Sep 2013
ارسال ها
5,939
پسندها
2,088
امتیاز
113
محل سکونت
هرجاهستم ایران سرای من است
[h=3] شنبه 21 تیر 1393

تحویل تیبا هاچ بک از هفته آینده ؛ جزئیات قیمت
[/h]

همشهری آنلاین:


معاون فروش گروه خودروسازی سایپا قیمت احتمالی تیبا هاچ بک را اعلام کرد.


ایسنا نوشت: محمدعلی قادری اظهار کرد: تحویل خودروهای پیش فروش شده تیبا هاچبک از هفته آینده آغاز خواهد شد.وی با بیان اینکه حدود 1500 دستگاه از این خودرو تولید و آماده تحویل است، خاطرنشان کرد: هنوز قیمت این خودرو توسط شورای رقابت نهایی نشده است.معاون فروش گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: قیمت این خودرو باید از سوی شورای رقابت تعیین شود، اما با توجه به هزینههای تولید احتمالا قیمت آن حدود سه میلیون تومان بیشتر از قیمت تیبای فعلی خواهد بود.


قادری افزود: البته موضوع تعیین قیمت این خودرو در شورای رقابت در دست بررسی است و در نهایت هر قیمتی که از سوی این شورا ابلاغ شود اعمال خواهد شد.وی با بیان اینکه قیمت این خودرو احتمالا هفته آینده از سوی شورای رقابت تعیین میشود خاطرنشان کرد: روند شماره گذاری خودروهای تیبا هاچ بک تولیدی نیز مراحل آخر خود را طی می کند.به گزارش ایسنا، با توجه به قیمت 24 میلیون و 183 هزار تومانی تیبای معمولی به نظر میرسد قیمت تیبای هاچبک حدود 27 میلیون تومان باشد.
معاون فروش گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: در مورد قیمت تندر 90 نیز جلسات کارشناسی مربوطه برگزار شده و در انتظار تصمیم گیری و ابلاغ قیمت این خودرو از سوی شورای رقابت هستیم. 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا