تازه چه خبر

خوش آمدید به کام به کام

برای دسترسی به همه ویژگی های ما اکنون به ما بپیوندید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعاتی را ایجاد کنید ، به موضوعات موجود پاسخ دهید ، به اعضای دیگر خود اعتبار دهید ، پیام رسان خصوصی خود را دریافت کنید و موارد دیگر. همچنین سریع و کاملا رایگان است ، پس منتظر چه هستید؟

سوالات را بپرسید

سوال های خودتان را در هر زمینه ای بپرسید کارشناسان به شما جواب می دهند

ارتباط با دیگران

با دیگران دوستان می توانید پیام و ارتباط بر قرار کنید

پروفایل

تنظیمات پروفایل شخصی خودتان را انجام دهید

کورتانا 15 مسابقه جام جهانی را صحیح پیشبینی کرده است!

t@j

عضو
عضو سایت
عضویت
20 Dec 2013
ارسال ها
2,340
پسندها
1,957
امتیاز
0
محل سکونت
آذربایجان
حتماً با دستیار صوتی هوشمند جدید مایکروسافت در ویندوزفون 8.1 آشنا هستید. این دستیار هوشمند در جام جهانی اقدام به پیشبینی مسابقات کرد و جالب است بدانید از 16 در مسابقه 15 تا برنده بازی را به درستی پیشبینی کرده بود.به گزارش سافت گذر به نقل ازفارنت؛ پیش از این گفتیم که سیری و Cortana هر دو به پیشبینی مسابقات جام جهانی پرداختهاند و حالا به نظر میرسد کورتانا در این زمینه بسیار هم دقیق عمل کرده است. این سرویس با استفاده از آمار گذشته، وضعیت آب و هوا، بازیکنان، وضعیت چمن، شرایط تیمها و … برنده بازیها را پیشبینی میکرد و به لطف Bing دقتی حدود 93.75 درصد داشته است.

کورتانا حتی بازی فینال دیشب آلمان مقابل آرژانتین را نیز به عنوان آخرین پیشبینی به درستی انجام داد و گفته میشود تنها اشتباه کورتانا بازی میان هلند و برزیل بود که آن را به نفع برزیل پیشبینی کرده بود.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا