تازه چه خبر

خوش آمدید به کام به کام

برای دسترسی به همه ویژگی های ما اکنون به ما بپیوندید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعاتی را ایجاد کنید ، به موضوعات موجود پاسخ دهید ، به اعضای دیگر خود اعتبار دهید ، پیام رسان خصوصی خود را دریافت کنید و موارد دیگر. همچنین سریع و کاملا رایگان است ، پس منتظر چه هستید؟

سوالات را بپرسید

سوال های خودتان را در هر زمینه ای بپرسید کارشناسان به شما جواب می دهند

ارتباط با دیگران

با دیگران دوستان می توانید پیام و ارتباط بر قرار کنید

پروفایل

تنظیمات پروفایل شخصی خودتان را انجام دهید

اولین تصاویر از نسخه ویندوزفونی One M8

t@j

عضو
عضو سایت
عضویت
20 Dec 2013
ارسال ها
2,340
پسندها
1,957
امتیاز
0
محل سکونت
آذربایجان
اولین تصاویر از نسخه ویندوزفونی One M8


به گزارش
جیاسام آریا، این طور که پیداست خبر تولید One M8 ویندوزفونی رنگ واقعیت گرفته و اولین تصاویر منتشر شده از آن این موضوع را تایید می کند.

ظاهرا اپراتور ورایزون این گوشی را که از آن با نام One (M8) for Windows یاد کرده در سیام مرداد ماه رونمایی خواهد کرد و در خصوص سختافزار این گوشی نیز همانطور که انتظار میرفت ظاهرا باید منتظر همان سختافزار پرچمدار اندرویدی اچ تی سی بود که چند ماهی است در بازار عرضه شده است و حالا نسخه مورد علاقه طرفداران ویندوزفون آن عرضه میشود.شرکت اچ تی سی سهشنبه بیست و هشتم مرداد ماه، کنفرانس خبری را برگزار خواهد کرد که هنوز موضوع آن به طور رسمی اعلام نشده اما با وجود این تصویر بر روی وبسایت آمازون که اچ تی سی هنوز توضیحی درباره آن منتشر نکرده، احتمالا این آلومینیومی خوشاندام ویندوز فونی موضوع اصلی و یا یکی از موضوعات اصلی این کنفرانس خواهد بود.

این گوشی را باید ویندوزفون بعدی اچ تی سی برای ورایزون پس از ویندوزفون 8X دانست که همچنان با یک قرارداد دو ساله توسط این اپراتور به مبلغ 49.99 دلار عرضه میشود.​
 
  • پسندیدن
واکنش ها: yasi
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا