تازه چه خبر

خوش آمدید به کام به کام

برای دسترسی به همه ویژگی های ما اکنون به ما بپیوندید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعاتی را ایجاد کنید ، به موضوعات موجود پاسخ دهید ، به اعضای دیگر خود اعتبار دهید ، پیام رسان خصوصی خود را دریافت کنید و موارد دیگر. همچنین سریع و کاملا رایگان است ، پس منتظر چه هستید؟

سوالات را بپرسید

سوال های خودتان را در هر زمینه ای بپرسید کارشناسان به شما جواب می دهند

ارتباط با دیگران

با دیگران دوستان می توانید پیام و ارتباط بر قرار کنید

پروفایل

تنظیمات پروفایل شخصی خودتان را انجام دهید

بروزرسانی جدید برای لومیای نوکیا

t@j

عضو
عضو سایت
عضویت
20 Dec 2013
ارسال ها
2,340
پسندها
1,957
امتیاز
0
محل سکونت
آذربایجان
بروزرسانی جدید برای لومیای نوکیا


به گزارش
جیاسام آریا، نوکیا و مایکروسافت بسته بروزرسانی برای گوشی لومیا 1320 عرضه کرده اند. ویندوزفون 8 مشکلات بسیار زیادی داشت و کاربران نمیتوانستند با آن ارتباط خوبی برقرار کنند؛ اما طبق گفته مایکروسافت، ویندوزفون 8.1 بهبودهای بسیاری نسبت به نسخه قبلی خود داشته است. همچنین مایکروسافت امیدوار است که این نسخه دوباره سیستم عامل ویندوز را زنده کند.

امروز لومیا 1320 در اغلب کشورهای جهان بروزرسانی ویندوزفون 8.1 را دریافت کرد؛ با آپدیت لومیا 1320 ویژگیهای جدید و کاربردی دیگری نیز به این گوشی اضافه میشود.

شایان ذکر است که پیشتر کاربران لومیا 1320 از نسخه 8 سیستم عامل ویندوزفون استفاده میکردند.

اگر لومیا 1320 به اینترنت متصل باشد، هشداری به کاربر مبنی بر وجود بروزرسانی جدید میدهد. اما اگر کاربران قصد دارند جستجو برای دریافت بروزرسانی را بهصورت دستی انجام دهند، میتوانند در گوشی وارد بخش تنظیمات شوند و گزینه بروزرسانی گوشی (Phone update) را انتخاب نمایند. در مراحل بعدی، خود گوشی تا دریافت بروزرسانی و نصب آن راهنماییهای لازم را به کاربرخواهد کرد.​
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا