تازه چه خبر

خوش آمدید به کام به کام

برای دسترسی به همه ویژگی های ما اکنون به ما بپیوندید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعاتی را ایجاد کنید ، به موضوعات موجود پاسخ دهید ، به اعضای دیگر خود اعتبار دهید ، پیام رسان خصوصی خود را دریافت کنید و موارد دیگر. همچنین سریع و کاملا رایگان است ، پس منتظر چه هستید؟

سوالات را بپرسید

سوال های خودتان را در هر زمینه ای بپرسید کارشناسان به شما جواب می دهند

ارتباط با دیگران

با دیگران دوستان می توانید پیام و ارتباط بر قرار کنید

پروفایل

تنظیمات پروفایل شخصی خودتان را انجام دهید

آیفون جدید با حافظه 128 گیگابایتی!

t@j

عضو
عضو سایت
عضویت
20 Dec 2013
ارسال ها
2,340
پسندها
1,957
امتیاز
0
محل سکونت
آذربایجان
آیفون جدید با حافظه 128 گیگابایتی!


به گزارش
جیاسام آریا، کمپانی اپل برای ورود گوشی هوشمند جدید خود فکرهای زیادی در سر دارد و می خواهد نمونه های قدرتمندی از آن را وارد بازار کند. این کمپانی پرطرفدار با این گوشی هوشمند جدیدش جایگاهش را مستحکم تر از قبل در برابر رقیبانش خواهد کرد.

با نزدیک شدن به زمان عرضه مدل جدید گوشی آیفون با نام آیفون 6، اطلاعات و شایدها درمورد ویژگی های این محصول هم ادامه می یابد.

منابع خبری میگویند این گوشی هوشمند با ظرفیت حافظه 32 و 64 گیگابایت در دسترس قرار میگیرد و همچنین اکنون از احتمال عرضه این گوشی با حافظه 128 گیگابایت نیز خبر می دهند.

اپل تنها گوشیهای آیفون 6 دارای نمایشگر 5.5 اینچی را همراه با حافظه 128 گیگابایتی عرضه میکند. پیش از این اعلام شده بود که اپل برای اولین بار آیفون 6 را با دو مدل نمایشگر 5.5 و 4.7 اینچی در دسترس علاقمندان قرار میدهد. کارشناسان بازار معتقدند عرضه آیفون 6 با حافظه 128 گیگابایتی موجب خواهد شد قیمت تمام شده آن حدود 100 دلار افزایش یابد.​
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا