تازه چه خبر

خوش آمدید به کام به کام

برای دسترسی به همه ویژگی های ما اکنون به ما بپیوندید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعاتی را ایجاد کنید ، به موضوعات موجود پاسخ دهید ، به اعضای دیگر خود اعتبار دهید ، پیام رسان خصوصی خود را دریافت کنید و موارد دیگر. همچنین سریع و کاملا رایگان است ، پس منتظر چه هستید؟

سوالات را بپرسید

سوال های خودتان را در هر زمینه ای بپرسید کارشناسان به شما جواب می دهند

ارتباط با دیگران

با دیگران دوستان می توانید پیام و ارتباط بر قرار کنید

پروفایل

تنظیمات پروفایل شخصی خودتان را انجام دهید

دلیل کاهش سرعت اینترنت «رایتل»

NeDa

عضو
عضو سایت
عضویت
5 May 2014
ارسال ها
1,034
پسندها
773
امتیاز
0
محل سکونت
خونمون
[h=1][/h]​
مدیر عامل اپراتور سوم ارتباطی کشور علت کاهش سرعت اینترنت رایتل را مباحث توسعهای اعلام کرد.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران،مدیر عامل اپراتور سوم ارتباطی کشور علت کاهش سرعت اینترنت رایتل را مباحث توسعهای اعلام کرد.

مجید صدری در پاسخ به سوالی مبنی بر گلایههای برخی کاربران رایتل از کند شدن سرعت اینترنت نسبت به خدمات سالهای قبل این اپراتور، اظهار کرد: زمانی تنها 200 هزار مشترک رایتل داشتیم، اما اکنون تعداد کاربران ما به حدود دو میلیون و 700 هزار نفر رسیده است که افزایش تعداد کاربران بیشک نیازمند عملیات توسعهای خواهد بود.

مدیر عامل اپراتور سوم ارتباطی کشور با تاکید بر انجام عملیات توسعهای در رایتل عنوان کرد: بخشی از موضوع سرعت به بحث پهنای باند و تامین آن مربوط میشود که در این زمینه مشکل خاصی وجود ندارد، اما بخشی از موضوع نیز به تجهیزات مربوط میشود.

وی ادامه داد: اکنون برخی از تجهیزات رایتل در تهران نصب شده و برخی از این تجهیزات نیز در حال نصب است، اما تنها در شهری مثل تهران ما نیاز به نصب 200 سایت جدید داریم که اکنون برخی از این نیاز از طریق اشتراک با سایتهای همراه اول برطرف میشود و مابقی آن نیز به تدریج با نصب تجهیزات جدید برطرف خواهد شد.

صدری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه بنابر اعلام دبیر شورای عالی فضای مجازی، در سرعتهای بالا 65 درصد سرعت اینترنت صرف نقلوانتقال فایلهای ویدیویی میشود و در این زمینه نیاز به تنظیم مقررات خاص محسوب میشود، اظهار کرد: در هر صورت ما تابع قوانین جمهوری اسلامی، شورای عالی فضای مجازی و سازمان تنظیم مقررات به عنوان صادرکننده پروانه خود هستیم و قطعا این دوستان نیز در تصمیمگیریهای خود شرایط بازار ما را در نظر خواهند گرفت.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا